Jak zapewne zauważyłeś piszę o przedsiębiorczości, marketingu i systemach rekomendacyjnych, poniżej przedstawię Ci kilka praktycznych informacji o mnie oraz o blogu
Kim jestem?
Długo zastanawiałem się co tutaj napisać żeby Cię nie zanudzić. Moje doświadczenie związane z biznesem i systemami rekomendacyjnymi jest dość ciekawe. W pierwszym biznesie tego typu nauczyłem się jednej ważnej rzeczy, że tak na prawdę błędem jest brak kompetencji i sprzedaż produktów a nie pokazywanie prawdziwego biznesu i możliwości własnego rozwoju a także odpowiedniej duplikacji siebie i biznesu
Ciekawy początek?
top2Obserwując wiele osób, które zajmują się biznesem rekomendacyjnym, postanowiłem robić to inaczej (lepiej), przez odpowiednie kompetencje i pokazywanie biznesu, wartości które są w życiu ważne coś więcej niż sukces finansowy. Za namową odpowiednich ludzi którzy odnieśli sukces w tej branży zacząłem czytać wiele książek i jeździć na wartościowe szkolenia (nie wszystkie takie są)  ale czasem jedno zdanie ze szkolenia może wnieść dużo zmian. Ukończyłem Akademię Przedsiębiorczości i wiele wartościowych kursów z marketingu, finansów i motywacji.
W trakcie „akademii” podjąłem pracę w sprzedaży.

Okazało się, że całkiem nieźle mi to idzie i przez kilka lat pracowałem dla poważnych firm liczących się na rynku.
Mój sposób na życie  był dość prosty ale po drodze jak to w życiu bywa, życie pisze własny scenariusz gdzie otrzymałem kilka lekcji. Biznes tradycyjny jest dobry pod warunkiem że nic po drodze się nie wydarzy jak np. choroba własna lub najbliższych, kradzież, zamknięcie drogi dojazdowej na czas remontu do Twojej firmy, zwolnienie się kluczowego pracownika, który właśnie przejął Twoich klientów, zmiany przepisów legislacyjnych itd. (można wymieniać w nieskończoność)
Olśnienie!
W miarę upływu czasu i doświadczeń  przypomniałem sobie o co mi kiedyś chodziło. Jaki był plan! na siebie, pasje  i rodzinę.
Zacząłem więc szukać nowych sposobów na życie i  realizację planu.
W ciągu 2 ostatnich lat przeczytałem więcej książek niż w trakcie całego dotychczasowego życia. Uczestniczyłem na wielu szkoleniach, postawiłem na rozwój osobisty i  zwiększanie kompetencji dzięki temu przeskoczyłem do dalszego etapu w karierze zawodowej zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności. Poznałem wielu fantastycznych ludzi i od nich się uczyłem
Cel bloga!
Postanowiłem podzielić się z Tobą zdobytą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, żeby pomóc Ci jak najlepiej w rozwoju samego siebie i w zwiększeniu kompetencji a co za tym idzie również Twoich dochodów. Znalazłem kilka sposobów na zarabianie i rozwój własnych umiejętności, które za pewne mogą być dla Ciebie również bardzo korzystne.
Dlaczego w ogóle taka tematyka?
Doszedłem do wniosku, że ja tak nie chcę żyć, prowadzić biznes tradycyjny tylko po to żeby być niewolnikiem własnego biznesu lub pracować na etacie jak zaprogramowany i nie pozwolę żeby moje dzieci przechodziły przez to co ja. Niestety prawda jest taka, że z takimi problemami zderza się większość przedsiębiorców i osób na etacie. Obserwuję rynek i ludzi, spotykam i poznaję wielu przedsiębiorców i widzę jak to wygląda od środka, nie jednokrotnie chcieli by pozbyć się swojego biznesu i przekazać innym tylko nie wiedzą jak i komu, nie mówiąc o trudności wyjścia z tego biznesu lub pomysłu na zarabianie inaczej .

Dlatego chcę Ci pokazać, że wpinaczka2niezależnie od tego gdzie startujesz i w którym momencie Ty również masz szansę na godne życie i zmiany.
„Jeśli jesteś gotów robić to, co łatwe, życie będzie trudne, ale jeśli jesteś gotów robić to, co trudne, życie będzie łatwe.” – Harv Eker.
Pamiętaj tylko, że bez ciężkiej pracy na początku i nie jednokrotnie braku akceptacji rodziny czy „znajomych” się nie obejdzie. To co Ci mogę zaoferować to moje doświadczenie i wsparcie. Jeżeli czujesz się na siłach i chcesz tak jak ja zmienić coś w życiu to zapraszam do współpracy.

Chcę uczestniczyć w webinarze

You have Successfully Subscribed!

Potrzebuję pomocy przy wdrożeniu moich narzędzi marketingowych

Potrzebuję pomocy przy wdrożeniu moich narzędzi marketingowych

You have Successfully Subscribed!

Share This