Cieszę się przede wszystkim że w ogóle szukasz w życiu zmian nie zależnie od tego czy mój artukuł Cię zainteresował bardziej lub mniej. Ale to że tu jesteś i czytasz znaczy że coś Cię interesuje
Ogólnie mówiąc istnieją systemy do pełnego i gotowego modelu biznesowego, czyli sprzedaż usług internetowych takich jak np pakiety – internetowe , str. www, sklepy internetowe, aplikacje mobilne, systemy do emailmarketingu  (autorespondery) do budowy baz emailingowych i wysyłki do szerokiej grupy ludzi poprzez budowę odpowiednich własnych blogów i kampanii social media takich jak facebook, linked in, google+ kończąc na kampaniach Addwords itd.
Do tego wszystkiego służy – SYSTEM247images (2)

który pracuje za nas 24h na dobę 7 dni w tygodniu ! 

Wszystko odbywa się z pozycji internetu – tak jest stworzony system – czyli wysyłka ofert, umów, linków partnerskich, które powodują „akcję” 

Wszytko po to aby stworzyć ruch na „naszych” blogach, portalach społecznościowych nie typowo do nakłaniania kupna produktu ale głównie zapraszania do biznesu przez pisanie wartościowych artykułow, webinarów i darmowych lub w małych kwotach e-boków itp.

Chodzi tak naprawdę o pokazywanie biznesu i narzędzi interetowych a nie sprzedaż – nie chodzi o to aby całe życie sprzedawać i szukać klientów ale o to aby klienci szukali nas i przyłączali się do biznesu, który jest przyszłością w dobie dzisiejszej informatyzacji i automatyzacji.

Liczy się skala „w małych kwotach wielkie pieniądze” lepiej mieć 1zł ze stu kientów niż 100zł z jednego klienta (stabilność biznesu)images (5)

Blog ma być Twoją wizytówką i narzędziem do budowy marki i wizerunku w internecie poprzez pisanie odpowiednich artykułów na temat marketingu inetrnetowego i systemów rekomendacyjnych.  Ludziom trzeba dawać wartość a nie sprzedaż, jak „kupią Ciebie to kupią produkt” większość ludzi szuka sposobu na biznes i możliwość zarabiania choćby dodatkowo ale nie lubią jak im się coś wciska „sprzedaje”

Co nie znaczy że nie lubią kupować – to wszytsko ma pewną wartość, która przynosi odpowiednie efekty – nie od razu, trzeba wykonać pewną pracę ale jak zasiejesz tak zbierasz, znajdź kilka wartościowych osób do tego biznesu potem niech zduplikują Ciebie a w dalszej kolejności zrobią to samo „efekt duplikacji” ale jak ich nauczysz sprzedawać a nie biznesu to się szybko wypalą i stracą entuzjazm i motywację jak w większości MLM-ów, pokazuj BIZNES nie produkt, produkt jest efektem biznesu i narzędziem na miarę XXI w.

Wełdług mnie każdy powinien mieć własną stonę ekspercką czyli blog i autoresponder bo na początek portale  – social media ogarniesz i poprowadzisz sam w miarę uzyskiwania dochodów będziesz mógł zlecić to firmie chyba że stać Cię na droższy pakiet i chcesz szybciej ruszyć z miejsca.

Osobiście uważam że aplikacja jest świetnym narzędziem jako wirtualne biuro (portfolio) do budowy własnej marki i zbierania adresów email przy pobieraniu aplikacji.

Blogi jak najbradziej trzeba pisać samemu to podnosi prawdziwą wartość Twojego biznesu nie produkt czy firma – Twoja firma to Twoje imię i nazwisko i w ten sposób budujesz „własną markę” i wizerunek – jak zaczniesz o tym wszystkim pisać ludzie sami będą Cię pytać czym się zajmujesz.

Tak działa „pokrótce” dzisiaj biznes, nie tylko w internecie – pamiętaj najlepiej to łączyć czyli w miarę możliwości spotykać się z ludźmi ale tymi którzy na prawdę czegoś szukają i są zainteresowani – to Ty masz coś ciekawego a oni mogą z tego skorzystać bądź nie, bo tak naprawdę odmawiają nie Tobie tylko sobie – na inne życie, pasje i możliwości.

Stosując takie mechanizmy w  ciągu kilku dni możesz mieć tysiące wyświetleń – daj wartość, informuj o biznesie, przedstaw problem dotyczący rynku, branży systemów rekomendacyjnych MLM i marketingu,  rusz mocno marketingowo w necie !!! – teraz jest czas dla zdecydowanych bo kto jest na początku czegoś wielkiego to będzie zbierał więcej i szybciej.

Pozostaw email a wyślę Ci ciekawe materiały 

Pozdrawiam serdecznie
Paweł Antosz

Chcę uczestniczyć w webinarze

You have Successfully Subscribed!

Potrzebuję pomocy przy wdrożeniu moich narzędzi marketingowych

Potrzebuję pomocy przy wdrożeniu moich narzędzi marketingowych

You have Successfully Subscribed!

Share This